Odwołanie zajęć WWRD

INFORMACJA O ZAJĘCIACH WWRD

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Szanowni Rodzice / Opiekunowie uczestników zajęć Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Z wielką przykrością  informujemy Państwa, że w związku z prowadzonym  aktualnie z wielkim remontem budynku PSPS 25 i związanymi z tym faktem długotrwałymi utrudnieniami w funkcjonowaniu szkoły  – jesteśmy zmuszeni zrezygnować w roku szkolnym 2023/2024 z prowadzenia zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Była to bardzo trudna decyzja i głęboko wierzymy, że Państwo ją zrozumieją. Bardzo prosimy o  odbiór z sekretariatu szkoły  złożonych wcześniej dokumentów  i przekazaniu ich do innych Placówek.

Wierzymy, że w przyszłości – po skończonym remoncie, już w komfortowych warunkach ponownie będziemy mogli  prowadzić specjalistyczne zajęcia WWRD.

Z poważaniem:

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne  PSPS 25.

Komentarze niedostępne.